گروه بازرگانی بیردکو
پنج شنبه , مرداد ۲ ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیواری بیردکو / ساعت دیواری روانگرد چوبی طراحی شرکت بیردکو

ساعت دیواری روانگرد چوبی طراحی شرکت بیردکو

آیا می دانید شرکت بیردکو ساعت دیواری روانگرد را با بدنه چوبی به بهترین نحو تولید می کند؟ برای خرید این نوع ساعت چگونه می توان اقدام کرد؟

همانطور که مستحضرید بدنه ساعت دیواری که در واقع طرح اصلی آن را تشکیل داده باید از بهترین ماده اولیه تولید شود. زیرا هم مقاومت آن مطرح بوده و هم زیبایی مطلوبی که خواهد داشت. به همین دلیل تولید کننده ها به صورت ویژه بدنه ساعت ها را طراحی کرده و معمولا موادی را استفاده میکنند که از نظر مقاومت مطلوب اند.

چوب یکی از بهترین مواد اولیه ای ست که شرکت های معتبر تولید کننده در بدنه ساعت بکار می گیرند. از مهمترین مزیت هایی که این ماده داشته می توان به زیبایی، مقاومت، سبک بودن، شکل گیری مطلوب، دسترسی آسان و … اشاره نمود. لذا می توان کاربرد این ماده را در بسیاری از ساعت های مرغوب به خوبی دید.

ساعت دیواری با چوبهای مغزرنگی بیردکو

شرکت بیردکو از معدود شرکتهایی است که نوع بخصوصی از چوب به نام foresco را یکی از بهترین ها برای بدنه ساعت دانسته و آن را در مدل های مختلف بکار می گیرد. به همین دلیل در نمایندگی های فروش می توان مدل های زیبا و متنوع ای از ساعت دیواری چوبی شرکت بیردکو دید.

زیبایی طراحی و رنگ از مزیت های برجسته ساعت های دیواری بیردکو بوده که تاثیر زیادی در افزایش توجه مشتریان و فروش ساعت داشته است. این ساعت ها را می توان با در نظر گرفتن نوع موتور آنها نیز خریداری نمود.

ساعت های چوبی بیردکوساعت های چوبی بیردکو

ساعت دیواری روانگرد بیردکو

همانطور که می دانید استفاده از موتورهای روانگرد در ساعت دیواری می تواند کمک زیادی در افزایش طول عمر آن داشته باشد. زیرا این ساعت ها چرخ دنده نداشته و نیازی به تعمیر ندارد. بعلاوه به دلیل نداشتن صدای موتور، برای مکان های مختلف مناسب می باشند. لذا شرکت بیردکو نیز ساعت دیواری روانگرد را به صورت منحصر به فرد و عالی و با تنوع مدهای بالایی تولید و عرضه می دارد.

منبع: گروه بازرگانی بیردکو

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده ساعت دیواری مدرن

شرکت عرضه کننده ساعت دیواری مدرن رولکس

یک شرکت عرضه کننده ساعت دیواری مدرن به خوبی می داند که برخی از برندها …

تلگرام